Termální lázně Sárvár nebo Bükfürdö

  • Cena zájezdu: 950 Kč / Osoba
  • Způsob dopravy: Autobus
  • Termín: 11. 11. 2023
Program výletu:
Brzy ráno odjezd z nástupních míst, v dopoledních hodinách příjezd do léčebných lázní Bükfürdö a následně do Sárvárfürdö. Můžete si tedy vybrat, ve kterých lázních strávíte pobyt. V podvečerních hodinách v cca 17.30 hodin odjezd zpět do ČR. Návrat do nástupních míst v cca 22.30 hod.
Termální lázně Sárvár:
Bazény jsou naplněné kvalitní sárvárskou léčivou vodou a jistě pohladí vaše tělo i duši, zapomenete na každodenní starosti, voda bude léčit Vaše klouby a revmatické bolesti. Chrliče, masážní trysky a proudový kanál v zážitkovém bazénu nabízí dokonalý odpočinek. Bazény v léčebné části lázní: venkovní a vnitřní zážitkový bazén, venkovní a vnitřní léčebný bazén, vnitřní zážitkový bazén s léčivou vodou. Rodinné zážitkové lázně: každý si může vybrat podle své chuti skluzavky různých velikostí a sklonů, rodinné a dětské bazény. Budova o rozloze 5000 m2 se středomořskou atmosférou nabízí mnoho dobrodružství.
Bližší informace o lázních: http://www.sarvarfurdo.hu/cz

Termální lázně Bükfürdó:

Patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším termálním lázním, snadno dostupné i pro české turisty. Termální komplex se nachází 2 km od obce Bük, je dnes snad nejdynamičtěji se rozvíjejícími lázněmi v Maďarsku. Termální koupaliště leží v krásném upraveném parku. Léčivá voda má mimořádně vysoký obsah železa, je to charakteristická zemito vápenitá voda s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Při koupelové léčbě je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí, pro poúrazovou terapii a pro léčení nemocí páteře (chronické potíže pohybového ústrojí, deformace páteře, chronické formy revmatizmu kloubu, opotřebení chrupavek, chronické gynekologické záněty, neplodnost). Jako pitná kůra je doporučována v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích (chronický žaludeční vřed, chronické respirační a katarální onemocnění, poruchy, katary zažívacího a střevního systému, nervové potíže funkce žlučníku). V areálu jsou rovněž obchody se suvenýry a restaurace, stánky se zmrzlinou, pizzou a jiné. Na místě je možné zakoupit různé procedury: masáže, vodní masáže, sauna, parafango, pedikúra.

Kryté zážitkové lázně poskytují všem věkovým kategoriím osvěžení: zážitkové lázně s dravou řekou, bublinkovými lůžky, chrliči, a perličkový bazén poskytují nezapomenutelné zážitky. Menší děti si mohou vesele dovádět v dětském bazénu a mohou poznávat podmořský svět ve Žraločí jeskyni vybavené interaktivními prvky. Prostorná odpočinková místa, pohodlná lehátka samozřejmě nemohou chybět ani v zážitkových lázních.

Ti opravdu odvážní si určitě zamilují vnitřní zážitkové skluzavky, na kterých jsou instalovaná světelné a barevné efekty pro větší zábavu ozvláštnění jízdy skluzavkou.

Příjemné relaxaci slouží také částečně krytý, čtyřdílný bazén, který je naplněn léčivou a pitnou vodou a je přejmenován na Bazén čtyř ročních období.

Ceny vstupného zde: https://www.bukfurdo.hu/cs/ceny-2

Video lázní: https://www.youtube.com/watch?v=GH1K97vFCI4

Odjezdy:

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu

V případě zájmu nás kontaktujte na email: crosseurope@crosseurope.cz.

Výlet pořádá CROSS EUROPE s.r.o.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY CROSS EUROPE