Termální lázně Györ

  • Cena zájezdu:
  • Způsob dopravy: Autobus
  • Termín: termíny zrušeny

Vodní dobrodružný park a termální lázně

První 7hvězdičkový vodní dobrodružný park na světě

SAUNOVÝ SVĚT
Japonský saunový svět, který pojme 150 osob, kde se setkává japonská kultura a umění saunování, zaručuje jedinečný zážitek luxusu a relaxace. Atmosféra prostoupená tematickými vůněmi, profesionální saunové mistry a saunové sezení nabízejí hostům působivý zážitek. Byla také navržena jedinečná odpočinková zóna v japonském stylu a termální bazén, které přispívají k poznání světa japonských saun a prožitku ze saunování. Intimní atmosféru zajišťuje VIP sauna RQ Rouge.

Sauny jsou bez textilu, ručníky do sauny lze zakoupit na místě.

TERMÁLNÍ LÁZNĚ
Vnitřní a venkovní bazény zrekonstruovaných termálních lázní čekají na hosty, kteří si chtějí odpočinout, což kromě dobíjení také poskytuje řešení pro klouby a revmatické potíže.

Léčivá voda splňující 67 °C, která vyvěrá z hloubky 2000 metrů, nabízí nejvyšší kvalitu a účinnost. Obsahuje alkalický hydrogenuhličitan a chlorid, zatímco díky obsahu jodidů patří do skupiny jodových léčivých vod. Díky tomu je ideálním řešením pro léčbu opotřebení onemocnění kostí a kloubů, chronických zánětlivých poruch kloubů a svalů, stejně jako gynekologických problémů.

V győrských lázeňských bazénech si hosté mohou skutečně vychutnat blahodárné účinky nefiltrované, neředěné a chemicky neupravené vody.

Věnujeme také pozornost čistotě termální vody, protože náš přírodní čisticí systém zajišťuje, že léčivá voda v bazénech je vždy čerstvá a čistá.

Bazény termálních lázní RQ mohou navštívit osoby starší 14 let.

Více informací o termálních lázní a aquaparku naleznete na tomto oficiálním webu: https://rabaquelle.hu/en/gallery/sauna

Odjezdy:

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu

V případě zájmu nás kontaktujte na email: crosseurope@crosseurope.cz.

Výlet pořádá CROSS EUROPE s.r.o.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY CROSS EUROPE